SESJE SZKOLNE

Fotograf w szkole Sandra Kalinowska

Wykonuje zdjęcia dla szkół oraz przedszkoli w Warszawie i na terenie Mazowsza. Sesje witaj szkoło, sesje plenerowe, w klasie i sesje reportażowe „dzień z życia mojej klasy”

 

sesje tematyczne

Sesje z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, na pierwszy dzień wiosny, dzień babci i dziadka , czy oczywiście sesje świąteczne. Wtedy działamy w wyznaczonej klasie czy sali gimnastycznej. Zapraszam też do ciekawego projektu reportaż z dnia mojej klasy. 

Lokalizacja: Mazowsze, głównie Warszawa

Telefon: 506 000 377 

Email: s.m.kalinowska@gmail.com 

sesje plenerowe

Wrzesień a potem kwiecień, maj czerwiec to idealny czas aby wyjść w plener, na boisko szkolne, znależć kawałek zieleni i wtedy zrobić zdjęcia koleżeńskie grupowe pełne dynamiki, zabawy, uśmsiechu, tak jakbysmy podglądali nasze dzieci w trakcie codziennej zabawy. 

Dla najmłodszych zwykle mam też zabawki, akcesoria ale polegam raczej na tym co akurat chcą robić uczniowie. 

MOJA MISJA

Tworzyć piękne wspomnienia

Oprócz pamiątki z tego czasu szkoły czy przedszkola chcę także Was odciążyć drodzy Rodzice i przekazać Wam piękne gotowe prezenty dla Babci i Dziadka! 

Fotograf szkolny Warszawa

Sandra Kalinowska 

Wykonuje sesje w szkołach i przedszkolach. Sama jestem mamą, także wiem jak ważne jest aby mieć zdjęcia z tego okresu, który tak szybko mija i zachodzi tyle zmian w naszych dzieciach. 

Z wykształcenia jestem psychologiem, pracuję też w zawodzie i dzielę go z pasją do fotografii. 

-Sandra Kalinowska

oferta cenowa

15 zł  sam plik cyfrowy
17 zł wydruk 15×21