Oferta 

Ppakiety sesja rodzinna

Do każdej sesji jest możliwośc umoiwenia wizażystki, cena makijażu 200 zł.

w cenie sesji zawarte jest kilka elementów mojej pracy

 • Konsultacja oczekiwań
 • Zaplanowanie wykonanie sesji
 • Dojazd 30 km od Warszawy
 • Kopia zdjęć zaraz po sesji
 • Zapakowanie, wysyłka zdjęć
 • Selekcja zdjęć
 • Obróbka zdjęć
 • Archiwizacja zdjęć miesiąc
 • Galeria w aplikacji Mafelo
 • Pon-sob, niedziela + 50%

Wydruki 

zachowaj chwile

Wasze zdjęcia zawsze drukuję w sprawdzonym laboratorium dedykowanym fotografom. Zamawiam je na jedwabistym papierze co gwarantuje jakość i brak odcisków.  Jak raz zamówicie to się zakochacie . Opcji jest wiele, poniżej te najczęściej zamawiane. 

Wydruki 15×21 / 2 zł sztuka

Album 5 rozkładówek 20×20 /150 zł

Album 10 rozkładówek 20×20 / 290 zł

Fotoksiążka Basic 30×20, 20 stron / 120 zł

Fotoksiążka Pro 30×20, 20 stron /  250 zł

Oferta 

Ppakiety chrzciny

W cenie sesji zawarte jest kilka elementów mojej pracy 

 • Konsultacja oczekiwań
 • Zaplanowanie wykonanie sesji
 • Dojazd 30 km od Warszawy
 • Kopia zdjęć od razu po sesji
 • Zapakowanie, wysyłka zdjęć
 • Selekcja zdjęć
 • Obróbka zdjęć
 • Archiwizacja zdjęć miesiąc
 • Galeria w aplikacji Mafelo

faq

pytania, które czesto zadajecie

ile czekamy na zdjecia?

W ciągu 14 dni dostajecie do wglądu zdjęcia po selekcji i wstępnej obróbce. Z tych zdjęć wybieracie swoje ulubione kadry. Ja ostatecznie je obrabiam, wysyłam do Was w ciągu paru dni. Na wydruki czekam jeszcze do tygodnia. Pliki cyfrowe macie w ciągu 14-17 dni  w zależności też jak szybko wybierzecie. A gotowe foto produkty jak odbitki czy albumy to kolejny tydzień. Całość trwa 3 – 4 tygodnie (zwykle szybciej) ale w okresie świątecznym czy sezonie ślubnym ten czas się wydłuża zwłaszcza w laboratorium.

co w razie niepogody?

Główną przeszkodą jest mocne słońce (ale tylko trochę) dlatego unikam zdjęć latem od 10-14. 

W razie silnego deszczu po prostu przełożymy sesję,  razem ustalimy nowy termin. 

zgoda na publiakcje?

Szanuję Waszą prywatność, nic nie publikuję oczywiście bez Waszej zgody. Jednocześnie jestem ogromnie wdzięczna osobom, które po sesji pozwalają pokazać mi efekty naszego spotkania. W ten sposób umożliwiacie mi w zasadzie moją pracę.

Zgoda może dotyczyć na przykład wybranego zdjęcia także, które lubicie i chcecie pokazać światu. Czasem rodzice zgadzają się na publikację fotografii ich malutkich dzieci ponieważ tak się zmieniają szybko, że i tak są nie do poznania po miesiącu, po pół roku.

gdy dzieci maja swoje humory na sesji?

Pamietajcie, że mamy czas. Jeśli nie ejst to studio wynajete na godizny, lub mini sesje gdzie zapisy są godizna po godizie, to zaczekam ile będzie trzeba. Może małe przekupstwo lodami ? Nikomu jeszcze nie zaszkodziło. 

Sprawdzą się też ulubione piosenki, zabawy, bańki. Znasz swoej dziecko – wiesz co jest w stanie je zaangażować. Będziemy próbować. Zwykle sesja to po prostu fajny spacer i najlepsze zdjęcia wychodzą gdy robicie to co zwykle a ja Was podglądam bez pozowania (prawie). 

nie przepadam za obiektywem i pozowaniem ?

To są częste obawy, ale jeśli chcesz dobrze wyjść na zdjęciach, powiedz sobie okej, obawy mam, to nie jest coś co przychodzi mi z łatwością, ale zrobię wszystko, żeby dobrze się bawić podczas sesji a mój dobry nastrój doda energii i błysku na zdjęciu. Dlatego się wyśpię, zrobię odświeżającą maseczkę dzień wcześniej. Weź sprawy w swoje ręce – Ty też masz wpływ na efekt finalny zdjęć. Nie kłóć się z mężem, mamą, przyjaciółką.

A z mojej strony – zadbam o to, żebyśmy mieli chwile się poznać, żebyście czuli się dobrze przed moim obiektywem w moim towarzystwie, możemy pogadać o czymkolwiek.

Poszukamy takich ujęć gdzie wyglądasz najlpeiej. Dlatego proszę Cię i cierpliwość a osiągniemy efekt jaki chcesz. 

gdzie robimy sesje? dom, plener, studio?

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja bardzo rzadko robię zdjęcia w studio. Uwielbiam naturalne dzienne światło na dworze lub fotografować w Waszej codziennej przestrzeni czyli w domu. 

Jeśli spotykamy się w domu, poproszę Was tylko o informacje czy mamy sporo dziennego światła czy raczej nie. Nawet malutkie mieszkania mogą się świetnie sprawdzić w takiej sesji. Nie musicie też idealnie sprzątać przed sesją. wystarczy, że usuniecie przypadkowe przedmioty z tła czy zabawki dzieci w kontrastowych intensywnych barwach. 

jakie ubrania wybrac?

Pierwsza odpowiedź takie w jakich dobrze się czujesz, pasują do miejsca. Dobrze kiedy przy sesji rodzinnej „pasujecie do siebie” kolorystycznie. Nie muszą to być te same akcenty ale jakaś harmonia.

Sprwdzają się w miarę jednolite stroje w stonowanych kolorach, bez dużych kolorowych aplikacji.

W domu najlepiej jeśli będziecie na bosaka,  tu jedna rada techniczna zdejmijcie je wcześniej żeby nie mieć odcisków po skarpetkach jesli na zdjęciach będą widoczne nogi.