Fotografia Wnętrz dla HOTELI

Nazywam się Sandra Kalinowska i robię zdjęcia wnętrz.  Pokażę Twój hotel kompleksowo, zadbam o to aby przekazać Tobie pełny materiał zdjęciowy do portali rezerwacyjnych, na stronę www, do folderów reklamowych czy na portale społecznościowe. 

Zdjęcia wnętrz

Zdjęcia otoczenia 

Kulinaria i produkty

Mój cel 

Pokazać na zdjęciach to co Klienci uznają za atut Twojego miejsca, Ich powody, dla których wybierają ten hotel. Po to, żeby inni też zapragnęli zrobić u Ciebie rezerwację. 

O mnie 

Fotografia wciągnęła mnie na dobre kilka lat temu. Zaczęło się od fotografii sportowej, i tenisa który uwielbiam i jest moją pasją. Kiedy nie robię zdjęć znajdziecie mnie prawdopodobnie właśnie na kortach. Z wykształcenia jestem psychologiem sportu. (Do teraz pracuje też jako psycholog sportu z zawodnikami). Na ile pozwala mi tylko czas dalej szkolę się i w fotografii i z psychologii sportu.  Jestem mamą i spełniam się także w tej roli. Lubię kiedy dużo się dzieje, choć jak każdy czasem muszę odpocząć i wtedy uwielbiam zwiedzać. Od małych codziennych wycieczek po kilkutygodniowe wyprawy z namiotem (Włochy, Chorwacja). Choć odkąd jest dziecko to namiot trochę poszedł w odstawkę ale czeka na lepsze czasy. W fotografii kocham to, że z jednej strony oddaje rzeczywistość (robię realistyczne zdjęcia ale jednak trochę je kreuję). 

 

Opinia Klientów

Zdjęcia Sandry zrobiły wrażenie nie tylko na mnie, ale i na naszych Klientach. Współpraca od samego początku była bardzo profesjonalna. Sandra zadbała o każdy szczegół, dopilnowała każdego punktu z naszych ustaleń, wykonała zdjęcia wg naszych wytycznych, jednocześnie dodając do każdego coś od siebie, przez co stały się wyjątkowe.

Zdjęcia produktowe idealnie wpasowały się w klimat naszego sklepu internetowego, są ostre, kolory nasycone, przykuwają uwagę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy i planujemy już kolejną wspólną sesję.

Zespół ProDiet

Portfolio 

Zostaw swój email

Jeśli chcesz abym się z Tobą skontaktowała zostaw swój mail a ja się odezwę w ciągu 48 godzin.

Gdzie jestem

Warszawa jak i cały kraj

Napisz do mnie