O mnie


W fotografii podoba mi się to, że można uchwycić moment, który zniknął na zawsze, i taki, który jest niemożliwy do odtworzenia.
Karl Lagerfelfd

Fotograf / Psycholog sportu

Sandra Kalinowska


Jestem mamą. Mój synek i fotografia to w zasadzie 90% moich myśli i działań. Uwielbiam tenis (wcześniej sama sporo grałam). Stąd wielką moją pasją jest fotografia sportowa. Poza tym Włochy i wszystko co włoskie … bella Italia. A jakie plenery fotograficzne tam można zrobić ! Także… zdjęcia, tenis, podróże do Włoch ale i te po Mazowszu uwielbiam. (Mieszkam póki co w Warszawie).

Z wykształcenia jestem psychologiem sportu i dalej kontynuuje pracę z zawodnikami jako psycholog. Łączę te dwie dziedziny sport i fotografię. Pomagam zawodnikom szukać ich optymalnych warunków startowych aby byli jak najlepiej mentalnie przygotowani do meczu. Uwielbiam też fotografować sport głównie tenis.

Kończyłam kursy organizowane przez wykładowce Warszawskiej Szkoły Fotograficznej. Dalej szkolę się szukam inspiracji fotograficznych.

Jakie zdjęcia robię? Sesje rodzinne, wizerunkowe i biznesowe, sportowe. Fotografuję także wnętrza i produkty np. sesje dla gabinetów, kawiarni itp. Uwielbiam kadry miejsko kawiarniane złapane jakby przypadkiem. Więc jeśli jesteś blogerką i potrzebujesz zdjęć na swoją stronę zapraszam serdecznie.

Czego nie robie? Ślubów, zdjęć produktowych typowo do sklepu internetowego na białym tle. Sesji beauty.

Moje zdjęcia są lekko retuszowane, poprawiane kolorystycznie. Stawiam na naturalność i małą ingerencję w zdjęcia.