Opinie

Jak Klienci opisali współpracę ze mną


W tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim osobom, od których usłyszałam miłe słowo po sesji. To jest najsilniejsza motywacja do pracy i zachęta do dalszej nauki fotografii aby zatrzymywać dla Was jeszcze piękniejsze kadry.
Bardzo dziękuje osobom, które zgodziły się abym umieściła tutaj ich wspomnienia naszej sesji a dzięki temu jeśli rozważasz skorzystanie z mojej oferty możesz sprawdzić jak odbierana i oceniana jest moja praca.

Dorota Henz
Sandra to bez wątpienia świetna fotografka. Współpraca układała nam się rewelacyjnie. Podpowiada i doradza, wprowadza przyjacielską atmosferę, podchodzi do zadania bardzo rzetelnie. Wszystkie momenty uchwycone jak trzeba! Otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia, które będą cudowną pamiątką dla nas i naszego synka na całe życie. Sandra – można na Tobie polegać!

Dorota Henz
Mama Rafałka
Aleksandra Bartos
Bardzo polecam współpracę z Sandrą. Atmosfera podczas sesji była bardzo miła, swobodna i niekrępująca, co uważam za duży atut. Sandra jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą, co przekłada się na bardzo dobre efekty współpracy.

Aleksandra Bartos
Modelka
Paulina Kamińska Rozum
„Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni we współpracy z Sandrą, która wykonała dla nas zdjęcia podczas Chrztu naszego syna. Zdjęcia są bardzo ładne i wspaniale oddają atmosferę i emocje, które towarzyszyły nam tego dnia. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, oprócz tego Sandra chętnie słuchała naszych próśb i życzeń, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.”

Paulina Kamińska Rozum
Mama Piotrusia